x
HERGÜN KARGO BEDAVA70 TL ve üzeri alışverişlerde
Sepetim
(0)
TL
Hakkımızda

Çocuklarımın.com ;

Çocukların ve ebeveynlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak; çocukların sağlıklı gelişimlerine katkı sağlayacak bilgi ve deneyimleri ebeveynlere aktarmak amacı ile kurulmuştur. İhtiyaç duyulan ürünlerin güvenli ve zahmetsiz olarak tüketiciye ulaşmasını sağlamaktır.


Portal Hizmetimiz :

Çocuk yetiştirmek gibi zorlu bir o kadar da keyifli olan bu süreci , ebeveynler için daha keyifli ve kolay hale getirmek adına; Sağlıktan, psikolojiye, doktor bilgilerinden kreş ve okul bilgilerine kadar ihtiyaç duydukları tüm konuları paylaşmaktır. Ayrıca forumlar aracılığı ile ebeveynlerin tecrübelerini paylaşmalarını sağlamaktır.


Kreş ve Anaokulu Hizmetimiz :

Son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de toplumda şiddet, güvensizlik, kötü alışkanlıklar, saygı, sevgi eksikliği, hoşgörü gösterememe gibi davranışlarda büyük bir artış görüyoruz. Toplumsal yapıdaki insani değerlerin azalması gelecek toplumlar için önemli bir tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle, eğitim sisteminin iyi ve etkili insan yetiştirme amaçlarına ulaşabilmesi için gerekli önlemlerin alınması, herkes gibi önemli bir gereklilik olarak görmekteyiz. Okul öncesi eğitimler her çocuk için önemli bir rol üstlenmektedir. Doğru eğitimin alınması, çocuklarımızın geleceklerinde her konuda fayda sağlayacağının bilinciyle, kreş ve anaokullarının eğitim öğretimlerine herzaman geniş yer veriyor olacağız.

Bilinçlendirilme Hizmetimiz :

Çocukların öğrenme-öğretme etkinliklerinin okul dışında da devam ederek davranış değişikliğinin meydana gelmesinin önemli yaklaşımlardan biride öğrendikleri bilgileri gerçek yaşama uyguladıkları yaklaşımıdır. Toplum açısından önem taşıyan pek çok davranış, ahlak ve becerilerin çocuklara kazandırılması ebeveynin sorumluluklarından biridir. Ayrıca anne ve baba toplum değerlerini çocuklarına kazandırırken çocuklarının sevgi, saygı, hoşgörü, merhamet, çalışkanlık gibi çeşitli değerlere sahip olma durumunu daha iyi fark edeceklerdir.

Marka ve Logo Tescili

Çocuklarımın.com Marka ve Logosu Türk Patent Enstitüsü bünyesinde kaydedilerek korumaya alınmıştır. 

 

  • T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.